Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Адміністративні та господарські суди

arbitrationПід час здійснення господарської діяльності виникають конфлікти пов’язані як з невиконанням господарських зобов’язань, так і з недотриманням різноманітних адміністративних процедур. Сторонами зазначених конфліктів окрім підприємців є також органи державної влади (наприклад такі як податкові органи). Більшість з конфліктів не вдається вирішити шляхом переговорів, а у випадку державних спорів з органами держави таке вирішення є завідома неможливим. Суд залишається єдиним способом вирішення зазначених господарських конфліктів.
Ми надаємо повний комплекс адвокатських послуг з правового супроводу вирішення господарських спорів, які серед іншого включають:

  • надання консультацій стосовно порядку вирішення господарських спорів;
  • підготовка листів, претензій та інших документів, супровід досудового врегулювання спору;
  • підготовка правової позиції, та розробка можливих напрямків розвитку господарського спору;
  • підготовка позовних заяв, клопотань, відзивів, апеляційних, касаційних скарг, заяв про перегляд рішень Верховним судом України, заяв про перегляд рішень за ново виявленими обставинами;
  • представництво інтересів в судах усіх інстанцій;
  • представництво на стадії виконання судових рішень.

Також ми надаємо повний спектр правових послуг з супроводу спорів з органами державної влади в адміністративних судах.
Представництво у господарських спорах здійснюється адвокатом, з підготовкою клопотання про покладення витрат на правову допомогу на сторону, яка програла господарський спір. Тому у випадку присудження таких витрат, Вашій фірмі буде компенсовано вартість наших послуг.