Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Економічні та службові злочини

businesscrimeЕкономічні та службові злочини є одними з найпоширеніших видів злочинів в Україні. Причиною в тому є мабуть недосконалість законодавства та ряд економічних чинників. Кожен підприємець, власник бізнесу, керівник підприємства та державний службовець може стати потенційною ціллю правоохоронних органів, оскільки зазначені особи, часто не з власної волі, відносяться до ризикових осіб.

У випадку, якщо Ви потрапили до сфери інтересів правоохоронних органів, та існує ризик притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення економічного злочину, то єдиним виходом є залучення адвоката з економічних злочинів. Кваліфікований спеціаліст побудує стратегію захисту, допоможе у спілкуванні з правоохоронцями та унеможливить притягнення до кримінальної відповідальності.

Наші адвокати нададуть Вам кваліфіковану правову допомогу під час взаємодії з правоохоронними органами у сфері службових та економічних злочинів, таких як: контрабанда, порушення порядку зайняття господарською діяльністю та зайняття забороненими видами господарської діяльності, незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, фіктивне підприємництво, ухилення від повернення виручки в іноземній валюті, нецільове використання бюджетних коштів, ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, фіктивне банкрутство, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконні дії у разі банкрутства, шахрайство з фінансовими ресурсами, зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, службове підроблення, службова недбалість, одержання хабара, давання хабара.