Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Конфлікти з банками

банківське право ЛьвівБанки стали невід’ємною частиною нашого життя. Купівля техніки, житла, автомобілів рідко обходиться без участі банківських установ. Надлишок грошей ми також несемо до банку з метою збереження та накопичення коштів. Проте, окрім позитивної ролі, яку безумовно відіграють банки в нашому житті, є ще і негативна сторона. Кредити доводиться віддавати, а депозити повертати, і ось тут як позичальники, так і банки не завжди дотримуються взятих зобов’язань.
Нерідко банківські установи користуються правовою безграмотністю позичальників та нав’язують їм такі умови кредитних договорів, які виконати майже неможливо. Не секрет, що кредитні договори з банками є часто односторонніми, та не надають позичальникам практично ніяких прав. Штрафні санкції передбачені такими договорами, швидко збільшують суму боргу до захмарних висот.
Нестабільність банківської системи, девальвація гривні, також ускладнюють повернення депозитних коштів, що знаходяться на рахунках осіб в банках. Вкладникам доводиться вичікувати місяцями, щоб отримати свої кошти.
Саме тому, краще не зволікати а залучати адвоката, ще на етапі укладення договору з банком. Кваліфікований юрист роз’яснить Вам умови договору, та Ви зможете прийняти рішення про доцільність його укладення.
Проте, у випадку, якщо банк уже звернувся до Вас з вимогою повернути позичені кошти, то у Вас відсутня альтернатива, Ви просто зобов’язані скористатися допомогою адвоката з банківських справ. Так, наші юристи, які мають досвід роботи у провідних банках України, стверджують, що відсутність адвоката, або його низька кваліфікація, дуже часто не надають позичальникам жодних шансів вийти переможцем у дуже перспективних для них спорах.
Тому не зволікайте та звертайтесь до наших кваліфікованих юристів та адвокатів з банківських справ. Ми надаємо якісні юридичні послуги у банківських спорах, а саме:

  • консультування з питань укладення та виконання кредитних та депозитних договорів;
  • консультування з питань протидії банкам у стягненні заборгованості за банківськими кредитами (у тому числі з поручителів);
  • зміна, розірвання кредитних та депозитних договорів;
  • визнання недійсними кредитних договорів, договорів поруки, застави та іпотеки;
  • оскарження розміру процентів, пені та штрафів;
  • правовий супровід у реструктуризації банківських боргів;
  • оскарження дій державного виконавця під час виконання рішень про стягнення банківських боргів;
  • оскарження експертних оцінок, результатів торгів з реалізації майна;
  • оскарження виконавчих написів нотаріуса;
  • стягнення з банків сум вкладів.

Звернення до нас дозволить Вам мінімізувати ризик стягнення боргів, збереже Ваше майно від звернення стягнення та дозволить з гідністю вийти з конфлікту з банком.