Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відкрив Інформаційно-консультаційний центр

23 червня 2015 року розпочав роботу Інформаційно-консультаційний центр Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Центр розташований за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24, та працюватиме з наступним графіком: понеділок-четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45, субота та неділя: вихідні дні.
Метою відкриття центру є поліпшення комунікації з вкладниками банків та забезпечення доступу громадян до інформації про діяльність фонду.
Додатково звертаємо увагу, що, на нашу думку, звернення до центру мешканців інших областей, не завжди є доцільним. Вкладники неплатоспроможних банків, у випадку потреби в отриманні інформації від Фонду, мають можливість використовувати правовий механізм, передбачений ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Вказаний закон передбачає обов’язок Фонду надати запитувану інформацію протягом 5-ти днів з дня отримання звернення. Запити найкраще надсилати на факс: +38 044 333 35 56, або електронну адресу Фонду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..