Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Реєстрація підприємств у Львові

companyform

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг з реєстрації у Львові приватних підприємств (ПП), товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ), акціонерних товариства (АТ) та фізичних осіб-підприємців (ФОП), філій та представництв юридичних осіб, ліквідації (реєстрації припинення), злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення підприємств.

Детальніше про:

реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю

реєстарцію фізичних осіб-підприємців

Послуги у сфері реєстрації підприємств включають:

допомогу у виборі оптимальної організаційно-правової форми господарювання;

підготовка документів потрібних для реєстрації юридичної особи та фізичної особи-підприємця;

повний супровід реєстрації суб’єкта господарювання, та будь-яких подальших реєстраційних змін (зміна місцезнаходження, найменування, органів управління (учасник, директор) внесення зміг до статутних документів);

комплексний супровід процедури припинення суб’єктів господарювання.

Щоб розпочати підприємницьку діяльність Вам необхідно обрати її організаційну форму. Ви можете обрати реєстрацію підприємства (ТОВ, ПП, АТ чи іншого) чи зареєструватися фізичною особою підприємцем (ФОП). Для початку, в цілях державної реєстрації Вашої підприємницької діяльності, необхідно обрати організаційно-правову форму господарювання (ведення бізнесу).

Ми допоможемо Вам не тільки в реєстрації, а і оберемо ту форму господарювання, яка найбільше відповідає Вашим видам діяльності. Найчастіше обирають реєстрацію ФОП та ТОВ. Ми забезпечимо Вам реєстрацією підприємств у Львові, а саме, реєстрацію ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю), реєстрацію ПП (приватного підприємства), реєстрацію АТ (акціонерного товариства), реєстрацію ФОП (фізичної особи-підприємця).

Правова допомога х реєстрації підприємств у Львові включає:

- підготовку засновницьких документів;

- супровід нотаріального посвідчення засновницьких документів;

- державну реєстрацію підприємства (ПП, ТОВ, АТ);

- отримання довідки з відділу статистики;- виготовлення печатки;

- отримання довідки про взяття на облік в податкових органах;

- реєстрацію підприємства в пенсійному фонді.