Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Стягнення боргів

Стягнення боргів ЛьвівОднією з проблем, з якою рано чи пізно стикається більшість осіб є неповернення боргів за договорами позики та розписками. З кожним роком ця проблема набирає нових масштабів. 
Дуже часто кредитори стикаються з небажанням повертати позичені кошти навіть надійними позичальниками.
На перший погляд неповернення боргу видається нескладною правовою ситуацією. Проте це дуже оманливе переконання, яке часто приводить до безнадійної втрати позичених коштів. Кожна ситуація з повернення боргу є унікальною та потребує належної уваги до кожної дрібниці, що може забезпечити лише досвідчений авдокат. Успіх у стягненні боргу залежить не тільки від правильної побудови судової стратегії, а і від дій кредитора та його адвоката до подачі позовної заяви про стягнення боргу. У більшості ситуацій, вивчення особи боржника, його майнового становища та правильне досудове листування роблять з безнадійного боргу реальні грошові кошти.
У нас є значний досвід повернення боргів, розмір окремих з яких яких обчислювався мільйонами гривень. Наша фірма надає повний спектр юридичних послуг пов’язаних зі стягненням боргів, який, серед іншого, включає: 

  • аналіз судової перспективи повернення боргу;
  • побудову комплексної стратегії повернення боргу;
  • підготовку та пред’явлення претензій боржнику, ведення листування з боржником, вчинення інших підготовчих дій;
  • підготовка позовної заяви та її подача до відповідного суду;
  • представництво інтересів клієнта під час розгляду судової справи про стягнення боргу;
  • представництво стягувача на стадії виконавчого провадження (підготовка документів для відкриття провадження, контроль за діями виконавця, допомога в пошуку майна боржника, підготовка документів для обмеження боржника у праві виїзду за кордон).

Якщо у Вас є боржник, то доручивши стягнення боргу нам, Ви отримаєте якісні юридичні послуги та результат у вигляді повернення боргу. Окрім того, ми забезпечимо стягнення усіх передбачених законодавством додаткових платежів з боржника (штрафи, пеня, відсотки річних, інфляційні втрати), що істотно зменшить Ваші втрати від несвоєчасного повернення боргу. Оскільки представництвом Ваших інтересів у суді займатиметься професійний адвокат, то суд присудить Вам компенсацію витрат на правову допомогу адвоката. В результаті чого, наші послуги не коштуватимуть Вам нічого. 


Також, значною частиною нашої практики є захист від недобросовісного пред’явлення вимог по поверненню боргів. Доручивши справу про стягнення боргу з Вас нам, Ви отримаєте надійних консультантів, які унеможливлять задоволення недобросовісної вимоги по поверненню боргу.