Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Податки

tax-lawПодаткове право є однією з найскладніших галузей практики, оскільки безпосередньо зачіпає інтереси держави. Ми надаємо повний спектр юридичних послу в сфері оподаткування. У нас є значний практичний досвід, як поточного консультування юридичних та фізичних осіб з питань оподаткування, так і успішного врегулювання податкових спорів у адміністративному суді.
Не секрет, що ризики донарахування податкових зобов’язань можуть бути мінімізовані, ще на стадії розробки конкретних практик роботи підприємства. Ми можемо проаналізувати бізнес-процеси Вашої компанії та надати конкретні практичні рекомендації з їх удосконалення.
Рідко яка податкова перевірка закінчується без донарахування податкових зобов’язань, а тому, як тільки Ви отримали повідомлення про проведення податкової перевірки Ви повинні звернутися до податкового адвоката, який допоможе Вам побудувати правильну стратегію поведінки з податківцями, та вчинить усі необхідні підготовчі дії для подальшого оскарження результатів податкової перевірки.
Наші послуги у сфері оподаткування, серед іншого, включають:

  • консультування з питань оподаткування;
  • податковий аудит бізнес-процесів підприємства;
  • супровід проведення перевірок податковими органами;
  • судове оскарження дій податкових органів та податкових повідомлень рішень.

Ми допоможемо Вам у вирішенні будь-яких юридичних питань повяаних з оподаткуванням.